Opera Mini

Opera Mini dla Java

Nowa, jeszcze lepsza mobilna Opera

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo prawie identycznie jak na monitorze komputera.Opera Mini dodatkowo... Zobacz pełny opis

Zalety

 • Bardzo szybka
 • Wygodny i ładny interfejs
 • Autouzupełnianie

Wady

  Doskonały
  9

  Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo prawie identycznie jak na monitorze komputera.

  Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL, oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

  Opera Mini w wersji 6 ma odświeżony wygląd. Przeglądarka oferuje bardzo wygodną obsługę przeglądania w kartach. Opera Mini obsługuje też znaną z dużej Opery funkcję Speed Dial - po otwarciu nowej karty w Opera Mini wyświetlają się przyciski z miniaturami stron, które ostatnio najczęściej oglądaliśmy.

  Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Opera Mini ma inteligentną funkcję zoom, pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Opera Mini obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania. Dodatkowym ułatwieniem jest ulepszony w Opera Mini 6 panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron, niezależnie od możliwości aparatu. Opera Mini zadziała na prawie każdym współczesnym telefonie, który obsługuje Java Virtual Machine.

  Pobierz Opera Mini
  i ciesz się doskonałą przeglądarką internetową w telefonie. Zapewnia bardzo szybkie i wygodne przeglądanie Internetu na ekranie telefonu komórkowego.

  Najczęściej pobierane Przeglądarki na java

  Opera Mini

  Download

  Opera Mini na Java 6.5

  Opinie użytkowników o Opera Mini

  • według Anonymous

   Mini. rewelacja, tego potrzebowałem, dokładnie takiej szybkości... Jestem bardzo zadowolony z mini. Jak najbardziej POLECAM ! ! ! Pros: Więcej

  • według Anonymous

   super.... bardzo przydatna przeglądarka nie w każdym telefonie są więc tą jak coś polecam w 100%.Program jest bardzo łatwy w obsłudze w Więcej

  Sponsorowany×