Opera Mini

Opera Mini na Java 6.5

Nowa, jeszcze lepsza mobilna Opera

Zalety

 • Bardzo szybka
 • Wygodny i ładny interfejs
 • Autouzupełnianie

Wady

  Doskonały
  9

  Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Dzięki tej przeglądarce, przy pomocy telefonu można oglądać wszystkie witryny, także te z wideo prawie identycznie jak na monitorze komputera.

  Opera Mini dodatkowo sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL, oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

  Opera Mini w wersji 6 ma odświeżony wygląd. Przeglądarka oferuje bardzo wygodną obsługę przeglądania w kartach. Opera Mini obsługuje też znaną z dużej Opery funkcję Speed Dial - po otwarciu nowej karty w Opera Mini wyświetlają się przyciski z miniaturami stron, które ostatnio najczęściej oglądaliśmy.

  Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Opera Mini ma inteligentną funkcję zoom, pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Opera Mini obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania. Dodatkowym ułatwieniem jest ulepszony w Opera Mini 6 panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron, niezależnie od możliwości aparatu. Opera Mini zadziała na prawie każdym współczesnym telefonie, który obsługuje Java Virtual Machine.

  Pobierz Opera Mini
  i ciesz się doskonałą przeglądarką internetową w telefonie. Zapewnia bardzo szybkie i wygodne przeglądanie Internetu na ekranie telefonu komórkowego.

  Opera Mini

  Download

  Opera Mini na Java 6.5

  Opinie użytkowników o Opera Mini

  • według Anonymous

   Mini.
   rewelacja, tego potrzebowałem, dokładnie takiej szybkości... Jestem bardzo zadowolony z mini. Jak najbardz...   Więcej

  • według Anonymous

   super....
   bardzo przydatna przeglądarka nie w każdym telefonie są więc tą jak coś polecam w 100%.Program jest ba...   Więcej

  Sponsorowany×